Usługi rolne

Członkowie

l.p.

nazwa firmy

osoba reprezentująca

adres firmy

tel., e-mail, www.

1

Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne
Agromix Sp. z o.o.

Józef Dworakowski

Rojęczyn 36
64-200 Rydzyna


tel. 65 538 81 67, 65 538 81 81
fax 65 538 82 76,
+48 601 921 115
office@agromix.agro.pl
www.agromix.pl

2

GPR BETA Sp. z o.o.

Axel Herweg

Ulikowo 20
73-131 Pęzino

tel. 91 561 80 30
fax 91 578 88 24
herweg@pro.onet.pl

betaulikowo@onet.pl

 

3

KOWALA Agrotechnika sp. z o.o.

Bartosz Kowala

Witobel, ul. Wrocławska 85 
62-060 Stęszew


tel. 61 819 56 60,  fax 61 819 56 61  +48 608 419 991
bkowala@kowala-agrotechnika.pl
www.kowala-agrotechnika.pl

4

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Kowalski

Jan Kowalski

Cichoradz 8
87-133 Rzęczkowo

fax 56 678 15 20
+ 48 509 466 397
j.kowalski@cichoradz.pl

5

Raiffeisen Agro-Technika Sp. z o.o.

Wiesław Kujawa

ul. Bydgoska 41
86-061 Brzoza

tel. 52 381 04 15
fax 52 381 06 09
+48 601 063 740
kujawa.wieslaw@raitech.pl
www.raitech.pl

6

Przedsiębiorstwo Spedycyjno-Transportowe Lebarto

Leon Kaczmarek

ul. Sadowa 9
Pysząca
63-100 Śrem

fax 61 283 40 02
+ 48 601 093 001
leon@lebarto.pl
www.lebarto.pl

7

Lehmann Agrotechnika

Sebastian Lehmann

Wielkawieś
ul. Otuska 47
64-320 Buk

tel. 61 894 90 01, fax 61 894 01  09
+48 604 120 116
info@lehmann-agrotechnika.pl
www.lehmann-agrotechnika.pl

8

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Agro-Eko Grzegorz Pilch

Grzegorz Pilch

ul. Raciborska 109
48-130 Kietrz

tel. 77 471 17 65-67
fax 77 485 50 89
+48 606 127 127
biuro@agro-eko.com.pl

9

Agrohandel s.j.

Ireneusz Plecety

ul. Jaworzyńska 261
59-220 Legnica

tel.76 850 61 13
fax. 76 850 61 13
+48 605 547 810
iplecety@agrohandel.com.pl

10

Agrom Przemysław Pruchniewski

Przemysław Pruchniewski

Łubowo 15    62-260 Łubowo

tel./fax 61 427 52 39
+48 602 529 824
p.pruchniewski@agrom.pl
www.agrom.pl

11

Agencja Promocji Rolnictwa i Agrobiznesu APRA Sp. z o.o.

Zbigniew Studniarski

Myślęcinek
ul. Bażancia 1
86-031 Osielsko

tel.  52 584 17 40
+48 608 209 478
apra@apra.pl
www.apra.pl

12

Przedsiębiorstwo Produkcyjne Handlowo-Usługowe „Agro-Beta” Skarszyn Sp. z o.o.

Zbigniew Sidorowski Tadeusz Jokiel

Skarszyn 36
55-100 Trzebnica

tel. 71 312 75 81
fax 71 312 75 93
biuro@agro-beta.pl

13

Spedytor Sp. z o.o.

Szybalski Zygmunt, Ludwiczak Grzegorz

ul. Nad Kanią 107 C
63-800 Gostyń

tel. 65 572 59 26
fax 65 572 59 26
spedytor9@wp.pl

14

Gospodarstwo Usługowe Grzegorz Świerkot

Świerkot Grzegorz

ul. Pocztowa 7
43-267 Kryry

tel. 32 449 11 82
fax 32 449 11 83
+48 606 829 898
gswierkot@o2.pl