Aktualności

Kongres Techniki Rolniczej – wspólna inicjatywa miesięcznika „Rolniczy Przegląd Techniczny” i Polskiego Związku Pracodawców-Usługodawców Rolnych

W dniu 15 maja 2019 roku w Luboniu k. Poznania odbyła się I edycja Kongresu Techniki Rolniczej pt. „Precyzyjne technologie i ekonomia w nowoczesnym rolnictwie”. Tematyka spotkania została podzielona na dwa bloki: technologiczny i usług rolniczych.

Dowiedz się więcej

Spotkanie w firmie usługowej PHU KOWALSKI w Cichoradzu

W dniu 4 czerwca 2018 roku odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Polskiego Związku Pracodawców-Usługodawców Rolnych w Cichoradzu.

Dowiedz się więcej

Szkolenie na temat możliwości pozyskania dofinansowania na rozwój usług rolniczych w ramach PROW 2014-2020.

W dniu 8 czerwca 2016 roku w Prószkowie koło Opola odbyło się szkolenie pt. „Pozyskiwanie dofinansowania na rozwój usług rolniczych w ramach PROW 2014-2020.

Dowiedz się więcej

Szkolenie „Obsługa maszyn rolniczych pod kątem optymalizacji kosztów zużycia paliwa i użytkowania opryskiwaczy”

W dniach 18-20 czerwca 2015 roku w Dolsku Polski Związek Pracodawców-Usługodawców Rolnych zorganizował szkolenie dla pracowników firm świadczących usługi rolne.

Dowiedz się więcej

Optymalizacja zużycia paliwa w rolnictwie

W dniach 6-8 stycznia br. odbyła się wizyta grupy polskich Usługodawców rolnych w niemieckim Ośrodku Techniki Rolniczej Deula w Nienburgu (Dolna Saksonia).

Dowiedz się więcej

Spotkanie członków PZPUR - Łubowo 2013

9 października 2013 roku w miejscowości Łubowo w siedzibie Firmy AGROM, należącej do p. Przemysława Pruchniewskiego odbyło się zebranie członków PZPUR

Dowiedz się więcej

Obniżyć spalanie....udział w szkoleniu w Nienburgu, Dolna Saksonia

W dniach 4-5 lipca br. członkowie Polskiego Związku Pracodawców-Usługodawców Rolnych mieli okazję uczestniczyć w szkoleniu poświęconym możliwościom redukcji zużycia oleju napędowego w rolnictwie.

Dowiedz się więcej

Spotkanie z przedstawicielami Europejskiej Organizacji Usługodawców Rolnych

Jako członek Europejskiego Związku Usługodawców Rolnych wzięliśmy udział w Walnym Zgromadzeniu CEETTAR, które odbyło się 19 i 20 czerwca 2013r. w Madrycie. W spotkaniu uczestniczyły przedsiębiorstwa branży rolniczej z całej Europy.

Dowiedz się więcej

Walne Zgromadzenie członków PZPUR

Na początku spotkania p. Prezes Zbigniew Studniarski przedstawił sprawozdanie z działalności PZPUR za okres od 04 czerwca 2012 roku do 05 czerwca 2013 roku.

Dowiedz się więcej